Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 
  1. Aktualności
  2. Kronika policyjna
  3. Edukacja
  4. Kultura
  5. Sport i Rekreacja

Wyszukaj...

Zobacz też...

Koncert Skaldów „Wiosna dla Kamili” za nami

Wiosna w tym roku jeszcze budzi się łaskawie, ale w Kętach już pokazała się pod postacią bogactwa barw i dźwięków oraz wyjątkowego koncertu. Ikona polskiej muzyki rockowej, Skaldowie, zagrała niezapomniany koncert w Domu Kultury w Kętach 6 kwietnia 2019 r.

Koncert pod tytułem „Wiosna dla Kamili” został zorganizowany, by pomóc w rehabilitacji nastoletniej mieszkanki Kęt - Kamili, która zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym. Muzycy nie zawiedli – na scenie pokazali swój kunszt muzyczny i udowodnili, iż wiosnę w sercu można obudzić w sobie niezależnie od pory roku oraz wieku… Podczas 1,5–godzinnego spotkania zagrali i zaśpiewali swoje największe hity, takie jak: „Wszystko kwitnie wkoło”, „Prześliczna wiolonczelistka” czy „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”. Dodatkową niespodzianką dla Kamili oraz zgromadzonych widzów był występ koleżanki Kamili z klasy - Marty, która zaśpiewała na scenie kilka piosenek Zespołu razem z panami Jackiem i Andrzejem Zielińskimi.
Po koncercie fani mogli otrzymać autograf od artystów i zakupić płyty Zespołu, a także zaopatrzyć się w pyszne domowe ciasto, piękne folkowe poduszki i obrazki, które powstały pod okiem pani Agnieszki Łatanik i pani Doroty Katańskiej, nauczycielek z SP Nr 1 w Kętach. Kamila otrzymała także piękny tort ufundowany przez panią Ilonę Kulę, dyrektora PZ Nr 10 w Kętach. W ramach prezentu urodzinowego Park Rozrywki Energylandia zaprosił główną bohaterkę koncertu Kamilę i jej mamę do Parku.

Nasz wiosenny koncert nie odbyłby się, gdyby nie ogromna życzliwość wielu osób. Chcemy serdecznie podziękować pani Sylwii Brzozowicz, dyrektorowi Domu Kultury w Kętach oraz jej pracownikom, bez których to ogromne przedsięwzięcie, jakim jest organizacja koncertu, nie miałoby szans na powodzenie.

Piękną scenografię zawdzięczamy Kwiaciarni Praga Anna Bryzek, Bukieciarni Beata Capanada, pani Ewie Płonce, panu Adamowi Byrskiemu oraz pani Agnieszce Łatanik. Składamy gorące podziękowania za wsparcie finansowe dla: Piekarni Skiba, Grupie Kęty, JSW SA, Spółce Alumetal, Spółce Witmet, Spółce Aksam, Powiatowemu Zespołowi Nr 10 Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Mikołaja Kopernika w Kętach, Powiatowemu Zespołowi Nr 11 Szkół Ogólnokształcących im. Stanisława Wyspiańskiego w Kętach, firmie Szczęśniak Pojazdy Specjalne, Spółce Hutnik, Spółce Górecki.

Podziękowania składamy także dla wielu osób prywatnych, które przekazały datki na organizację Koncertu. Specjalne podziękowania składamy pani Katarzynie Szymalskiej, pani Annie Mrowiec, pani Annie Brańce, pani Małgorzacie Czech, a także Wam, Drogie „mamy klasowe”, za dar serca w postaci pysznych ciast na kiermasz charytatywny.

Dziękujemy również wszystkim widzom, którzy zechcieli obejrzeć wiosenny koncert dla Kamili.

„Wiosna - cieplejszy wieje wiatr Wiosna - znów nam ubyło lat Wiosna - wiosna wkoło, rozkwitły bzy (…) Wszystko - kwitnie wkoło - i ja i ty (…)"

Komitet Społeczny „Gramy dla Kamili”

Odsłony: 1802
Autor Publikacji: Komitet Społeczny „Gramy dla Kamili” / kf, Data Publikacji: 2019-04-16 , Godzina Publikacji: 12:10

Komentarze

Jeżeli chcesz przeczytać lub dodać komentarz wejdź do Systemu komentarzy

Dzisiaj...

Brak wydarzeń dzisiaj...
Luty, 2020
  P W Ś C P S N
05 1 2
06 3 4 5 6 7 8 9
07 10 11 12 13 14 15 16
08 17 18 19 20 21 22 23
09 24 25 26 27 28 29
poprzedni następny

Kęty w obiektywie...

Redakcja Info Kęty i miesięcznika "Kęczanin"

Dom Kultury w Kętach
ul. Żwirki i Wigury 2a
32-650 Kęty


tel: (33) 844 86 88

Ewelina Sadko, tel. 793 330 999
Kamilla Frysztacka, tel. 605 168 717

e-mail:
redakcja@info.kety.pl

© 2015, Urząd Gminy Kęty